25.03.2005 :: 21:34
Z Okazji swiat WielkiejNocy zycze WAM: usmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku... Przajaciol wielu, duzo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciol, szczescia w milosci i spelnienia marzen! TO życzonka dla was!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jejkas znów byłam w kosciele (3h) ale się usmiałam najpierw z Hiczka który przyszedł w zayebistej czapecce no i z Kowala-ja mu zagladam do kieszeni(myslałam ze wyjmuję kom) a tu mini buteleczka po.....(no wiadomo) oczywiscie z Zenona i z oj wielu żeczy bo oczywiście zamiast stać w kościele to my mądre dzieci stalismy na dworzu :D I klękalismy przed..........Ola F. buahah ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Przyjechała Madzia D. wielkie całuski 4U ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Pokłuciałam sie z młotkiem ale jush jest ok, tylko jakoś przez to0 mnie wzięło i mam ochote płakać nie wiem co sie ze mną dzieje.:( Jest wiosna powinnam sie cieszyć ale jakoś nie potrafie sa chwile kedy nie moge powstrzymać sie ze szczęscia ale za chwile mam ochote płakać. Może to przez brak TEJ osoby??:love7: sama nie wiem, dobra jush nie przynudzam........... CyA BuZiOlE