Je Je JE zajebisty dzionek, ostatni w sql.....ale ja nie byłam na lekcjach , wreszcie mogłam się wyspać bo miałam wycieczkę z p. Zaxą ale co tam, ważne że nie było lekcji, wiec pojechaliśmy z IIId (a raczej marna częścią ), do Pałacu Ujazdowskiego, lekcja ujdzie w tłoku nie ma co opisywać:?(robiliśmy jakieś projekciki) Ale później było fajnie okazało się, że nasza Madzia przyszła pod pałac :o a w Pt. przyjeżdża do naś J. Jeszcze przed galerią byliśmy w mc'donaldzie. Wiec wracaliśmy głodni, ale pani Zaxa pomyślałam o nas i kupiła nam po 1 tabliczce czekolady.......na 4 osoby :? Taaa genialnie ale i tak było się z czego śmiać....my-udane dziefcynki zawsze znajdziemy powód np. txt naszych koleżanek:
-Ale ładnie narysowałam, jestem genialna (kilka czarnych kresek na papierze)
-Ja tesh, ja nieźle powiedziałam (ale o co chodziło)
No tak to tylko pare osób z mojej klasy(nie żeby coś).
Wróciłam sobie do domciu, a tu nuuuudy. Az nagle tata daje mi kopertke TAAAAAAAAK LIST OD MOJEGO KOCHANEGO ADASIA,
Hehe i na dodatek nie mam korków z matmy i jutro nie ma sql i jest fajnie. Śpimy do 1200Nie mam o czym pisac notka i tak beznadziejna, od kilku dni nie mam ani weny ani siły ani chęci do niczego.........ta wiosna tak na mnie działa??? I brak miłości na wiosne??? Oby nie......... :P



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.03.2005 :: 21:03 :: cqn135.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moja koffffffffffffffffana Martusia ;*
23.03.2005 :: 21:03 :: cqn135.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moja koffffffffffffffffana Martusia ;*
Talk.pl :: Wróć